آنتی ویروس اورجینال نود 32 خرید آنتی ویروس نود 32 نصب آنتی ویروس نصب آنلاین آنتی ویروس خرید آنلاین آنتی ویروس نود 32

امنیت پایدار و همیشگی

ESET تنها برند ضدویروس دنیاست که 100 مرتبه جایزه VB100 را بدست آورده است

ویروس بالتین(Virus Bulletin)، یک سازمان مستقل ارزیابی و مقایسه ضد ویروسهای دنیاست که جایزه VB100(100 امتیاز کامل) را در سال 1998 برای معرفی ضدویروس برتر دنیا اختصاص داده و این جایزه از اعتبار بسیار بالائی در صنعت امنیت شبکه برخوردار است. شرکت ESET در طول 18 سال پیاپی موفق به کسب این جایزه و امسال برای یکصدمین بار این جایزه را دریافت کرده است. رکوردی استثنائی و عظیم برای این شرکت به ثبت رسیده است. با آرامش خیال به فن آوری روز ضد ویروس و ضد بدافزار ESET اتکا کنید.


امنیت برتر در اینترنت

حفاظت از داده ها و مدیریت رمز عبور فوق العاده ایمن

از ویژگی های برتر لذت ببرید

فایل و عکس های خود را رمزگذاری و رمزهای عبور خود را ذخیره و سازماندهی کنید. دارای ویژگی ضد سرقت برای محافظت از لپ تاپ. با نصب و به روز رسانی آسان و تنظیمات خودکار برای حفظ امنیت شما

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

با فن آوری ضد ویروس قدرتمند از هویت دیجیتالی خود محافظت و اطلاعات محرمانه خود را از باج افزار و فیشینگ و استفاده هکرها در امان نگه دارید. با خیال راحت بانکداری الکترونیک و خرید آنلاین کنید. از قرار گرفتن کودکان در معرض محتوای خطرناک آنلاین جلوگیری کنید.

محافظت از چند پلت فرم

برای داشتن حداکثر امنیت و راحتی، از دستگاه های ویندوز، مک و اندروید خود محافظت کنید. تنظیمات امنیتی پیشرفته را متناسب با نیازهای شما ارائه داده و دارای تنظیمات حداکثر عمق اسکن، زمان اسکن، اندازه پرونده ها و بایگانی های اسکن شده است.

ضد سرقت

در صورت گم شدن یا سرقت کامپیوتر گمشده، با ردیابی و یافتن مکان، امنیت بیشتری داشته باشید و سارقان را از طریق دوربین داخلی لپ تاپ(وب کم) خود شناسایی کنید.

فن آوری آنتی ویروس افسانه ای

با محافظت چندلایه ای ESET که بیش از 110 میلیون کاربر در سراسر جهان به آن اعتماد دارند، از خود در برابر باج افزار و انواع دیگر بدافزار محافظت کنید.

بدون کاهش سرعت عملکرد سیستم

بدون کاهش سرعت، در اینترنت بازی کنید، کار کنید و مرور کنید. با حالت صرفه جویی در مصرف باتری، مدت طولانی تری بدون اتصال به پریز برق آنلاین بمانید و لذت ببرید.

آنتی ویروس اورجینال نود32

ایست اینترنت سکیوریتی

محافظت از بانکداری و خریدهای اینترنتی

با خیال راحت خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید، ما امنیت شما را برقرار خواهیم کرد

کنترل دسترسی های غیرمجاز به سیستم شما

جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز رایانه و سیستم شما

محافظت در مقابل انواع باج افزار

محافظت کامل در مقابل اجرای اسکریپن های باج افزار

بروز رسانی لحظه ای پایگاه داده

آزمایشگاه ویروس ایست ناد 32 مداوم درحال به روز رسانی است تا ویروس های جدید را شناسایی کند


دارای ویژگی های خاص و برتر

محافظت از همه سیستم عامل های خانگی

حفاظت بینظیر از حریم خصوصی